یکشنبه 16 بهمن 1401 | ساعت 07:09

منشور اخلاق حرفه‌ای

شرکت حباب کف توس در پایبندی به ارزش ها و اصول تمام عزم خود را جزم نموده و این ارزش ها به شرح زیر است
 • حاضر و ناظر دانستن خداوند

  همواره ذات اقدس الهی را در تمامی شئونات زندگی، حاضر و ناظر دانسته و با توکل بر او وظایف محوله را به شکل ویژه و مطلوب انجام می‌دهیم.
  حاضر و ناظر دانستن خداوند
 • ارزش‌محوری، حفظ و رعایت کرامت انسانی

  ارزش‌های سازمان را به‌عنوان نمادی از فرهنگ سازمانی می‌دانیم و به این ارزش‌ها احترام می‌گذاریم. سلامت اخلاقی، رفتاری، صداقت، تعهد، رازداری، انصاف، امانت‌داری، عدالت، ارزش‌آفرینی، رعایت حقوق یکدیگر، احترام و تکریم، وجدان کاری، مسئولیت‌پذیری، پایبندی به قضاوت بیطرفانه و درستکاری در ســرلوحه ارزش‌های ما قرار دارد و ضمن داشتن روحیه انتقاد‌پذیری در خصوص پذیرش اشتباهات خویش، از انعطاف لازم برخوردار هستیم.
  ارزش‌محوری، حفظ و رعایت کرامت انسانی
 • قانون‌مداری

  پایبند و متعهد به رعایت نظم و انضباط کاری، حضور به‌موقع، وقت‌شناسی و جلوگیری از ایجاد تأخیر در روند اجرای کارها و فعالیت‌ها و پرهیز از اتلاف وقت، استفاده از پوشش مناسب کاری (متناسب و سازگار با فرهنگ عمومی جامعه)، حفظ اطلاعات و اسرار سازمان، پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات، استفاده‌ی بهینه و نگهداری مناسب اموال و تجهیزات در اختیار، هستیم.
  قانون‌مداری
 • مشتری‌مداری

  توجه ویژه به خواسته‌ها و نظریات مشتریان داشته و با تلاش وافر در تولید با کیفیت، ارائه خدمات مناسب در اسرع وقت، پایش و ارزیابی نظرات، به رضایت‌مندی مشتریان، ارج می‌نهیم و منصفانه، حافظ منافع، جایگاه و شخصیت مشتری در فرایند ارتباط متقابل هستیم.
  مشتری‌مداری
 • رشد و بالندگی فردی و سازمانی

  با اعتقاد و اهتمام به اصل یادگیری مداوم، علم‌آموزی، پژوهش‌محوری، خلاقیت، نوآوری و پویائی، در جهت پرورش استعدادهای خویش و همکاران می‌کوشیم و با مشارکت مؤثر در راستای افزایش بهره‌وری و توسعه‌ی پایدار تلاش می‌نمائیم. همواره خود را یک عضو از خانواده حباب‌کـف‌توس دانسته، به کار در سازمان، افتخار نموده و منافع و زیان سازمان را جزئی از منافع و زیان خویش می‌دانیم.
  رشد و بالندگی فردی و سازمانی
 • مسئولیت‌های اجتماعی

  به‌عنوان یک ایرانی وظیفه‌شناس، با تلاش فــردی و گروهی، برای اعتلای بیشترصنعت ایران و به تبع آن کشوری آباد و ســرفراز می‌کوشیم. حافظ محیط زیست بوده و با استفاده‌ی بهینه از منابع، رعایت الزامات ایمنی و ...، از هدررفتن منابع و سرمایه‌های ملی، جلوگیری می‌کنیم و متعهد به ایجاد محیط کاری سالم و سبز هستیم.
  مسئولیت‌های اجتماعی
 • توسعه پایدار

  حباب کف توس با داشتن ترکیبی از پرسنل جوان و همچنین با تجربه برنامه های توسعه ی خود را به صورت مداوم دنبال می نماید.
  توسعه پایدار
 • حفظ و صیانت از رسالت صنعت شوینده

  با تلاشی خستگی‌ناپذیر در جهت تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت برتر و متناسب با نیاز مشتریان و بازار، گام برداشته و در راستای ارزش‌آفرینی برای ذینفعان (مشتری، سهامداران، تأمین‌کنندگان، کارکنان و مصرف‌کنندگان)، رشد و شکوفائی اقتصاد کشور عزیزمان و ارتقای سلامت و بهداشت جامعه، کوشش می‌نمائیم. (با رعایت قوانین و الزامات قانونی و مقرراتی، تضمین رقابت عادلانه با رقبا و احترام متقابل به منافع یکدیگر)
  حفظ و صیانت از رسالت صنعت شوینده